Ровно Прага

Ехал сегодня с Ровно в Прагу хочу поблагодарить экипаж были вниматильние и опытные водителя! Спасибо за то что доставили вовремя. Ваш сайт нормальный понравилось что оплата при посадки и бронирования бесплатное

Полтава Щецин

Їхали з сім'єю до Щецину загалом все було добре, бронювання зробив працівник по телефону був ввічливий, представився допоміг вибрати зручний рейс, розповів про Знижки для дітей, квитки направив на вайбер також за день до виїзду отримали номер автобуса. Із мінусів було відсутність туалету в автобусі але водій заїздив на заправки часто.

Дубно Гдиня

Їхав з жінкою в двох але місць поруч нам не дали!!! Сказали вільна посадка на рейсі і ми змушені були їхати по різних місцях тому ставлю 3 бали вам!

Вісмар Вінниця

Лишаю свій відгук адже вже 2 рази їхала з даною компанією до Німеччини та з Німеччини. Автобус відповідає ціні він реально комфортний! Є розетки, wi-fi, туалет, мінеральна вода! Далі однозначно з вами буду їхати!

Ганновер Житомир

Рідко пишу відгуки але сьогодні напишу. Сайт їх знайшли в гуглі. Підкупило те, що вказано Оплата при посадці в автобус. Ознайомившись з рейсами вибрав свій Ганновер Житомир на 24.12. Зробив бронювання. Через 2-3 години зателефонувала дівчинка від цієї компанії вічливо привіталася здійснила підтвердження бронювання і сказала, що дійсно кошти віддати при посадці в автобус. Також повідомила про умови щодо багажу і про те, що номер автобуса надішлють за день до виїзду. Так все і сталося. Номер дали,

Часто бронирую билеты

Делал бронирование билетов уже 4 раза через сайт компании compass-group.com.ua всё всегда было очень хорошо и удобно. Операторы на кол-центре вежливые, номер автобуса дали своевременно, огромное спасибо оператору Инне она дала ответы на все мои вопросы! Следующий раз бронировать буду тоже у вас! Советую

Щецин

Дякую ! Все на высшем уровне! Водителям респект! Всегда еду только с ними! Всем рекомендую!

Черкаси -Щецин

Замовляв для дружини. Враження дуже гарні. Водії чемні, адекватні. Автобуси комфортні. Відхилення від графіку невеликі і ті не з вини водіїв, а з затримок на таможні. Приємно з такими співпрацювати. Однозначно рекомендую всім! Не вагайтесь, бронюйте,мандруйте!.

Франкфурт на Майні - Черкаси

Дуже добре! Комфорт на рівні. Без пригод. Після пересадки в Хмельницькому, автобус з дещо меншим комфортом, але швидко, навіть на одну годину раніше ніж заплановано. Однозначно рекомендую всім хто планує поїздки за кордон і не тільки. Дякую вам!

Львів- Варшава

Рекомендую компанію Compassgroup( у день замовлення пепедзвонили чи точно їду, у день відправлення уточнули чи нічого не змінилось). Перевізник теж добрий( хоча відгуки на сайті про Оріонбус не дуже). Автобус чистий, зручний і комфортний.

Залишити відгук

Залиште відгук про поїздку, нам дуже важлива Ваша думка

Натискаючи кнопку нижче, я приймаю Політику конфіденційності та Публічну оферту Compass Group.