Біла Церква - Гдиня

Їхали компанією, нас було 6 чоловіків. До автобуса питань немає все добре, комфортно. А от сісти планували поруч, нажаль не вийшло адже частина місць була занята людьми і водій сказав у нас вільна посадка хто де хоче там і сідає. Раджу керівцтву прийняти до уваги , що це погано так садити людей.

Берлін - Хмельницький

На Сайт ваш потрапила з реклами шукала чим доїхати з Німеччини. Скажу трохи вагалася чи робити бронювання адже інформації в інтернеті про вас малувато. Але підкупило те, що решта сайтів за квиток хотіли оплату відразу, а у вас лише при посадці в автобус тому і зробила перше бронювання. В наш час нікому не можна довіряти. Автобус приїхав вчасно, оплатила при посадці ніяких проблем з цим не було. Раджу всі хто побачив рейс і думає чи бронювати квиток, немає чого боятися я перевірила на собі.

Львов - Брно

Забронировала билет на их сайте Компас Груп, Львов - Брно. На протяжении часа подзвонил сотрудник для подтверждения бронирования. Так как выезд был через 4 дня после бронирования то в день выезда прислали смс с номером автобуса. Что касается автобуса нормальный был, с кондиционером. Спасибо за поездку обратно с вами поеду.

Амстердам - Киев

Ехала 15.08 с ними с Амстердама забрал новый микроавтобус, в Германии сели в большой новый двухэтажный автобус он был реально крутой и комфортний. Во Львове была ещё одна пересадка на автобус поменьше он нас уже ждал. Всё было организовано очень хорошо! Ваш сайт уже скинула подружке) так сказать посоветовала) с вас скидочка полагается!)

Житомир - Магдебург

Выехали с Житомира так как в билете 15:00. Автобус на 2 этажа, новый, комфортный. Не знаю как им управлять..но водителям огромное спасибо за хорошую поездку. За билет оплатил при посадке это удобно и реально безопасно. Кто будет читать мой отзыв если его одобрит администрация)) то можете смело делать бронирование билетов на этом сайте, всё чесно!

Париж - Київ

Дуже сподобалась подорож з цією компанією! Ми їхали в Париж з Києва і так само назад, з тими самими водіями, які були дуже чуйні і уважні, входили у становище кожної людини і намагались допомогти з їх потребами. Насправді, це був найпозитивніший досвід з усіх поїздок, тож на 100% рекомендую! Автобус двоповерховий, зручні крісла з портами для зарядок, зупинки кожні дві години або частіше, за потребою, кондиціонер і навіть сік з круасанами були безкоштовні, вода. Водії змінюються кожні 4 годин

Львов Прага

Спасибо за поездку всё прошло хорошо. Хороший был автобус комфортно. С минусов только то что опоздал на посадку на 40 минут!

Львів Варшава

Їхали перевізником токобас, автобус приїхав вчасно. В автобусі чисто було але стан не зовсім новий. Наступного разу поїдемо klr адже друзі радили їх. Бронювання було швидке та зручне менеджер допоміг і надав номер автобуса

Гаага Дніпро

Дякую сайту за бронювання і перевізнику KLR Bus за поїзду, все було добре. З Німеччини пересіли на автобус 2 поверха. Розетки, вайфай, туалет. На сайті робив бронювання вперше але не жалкую. Друзям вже радив вас)

Дортмунд Харків

Хочу оставить свой отзыв не знаю опубликует ли администратор. Вообще и целом автобус хороший с Германии большой 2 этажа давали бесплатно воду) но было 2 пересадки во Львове и Киеве. В Киеве пришлось ждать 30минут. А так то всё нормально. Кол-центр дал ответы на мои вопросы при бронировании

Залишити відгук

Залиште відгук про поїздку, нам дуже важлива Ваша думка

Натискаючи кнопку нижче, я приймаю Політику конфіденційності та Публічну оферту Compass Group.