Наша мета

Compass Group прагне надавати своїм клієнтам простий і зручний сервіс для пошуку та бронюванню квитків на автобуси міжнародного сполучення. В режимі онлайн наші користувачі можуть переглядати всі доступні варіанти поїздок. Головна наша мета, щоб кожен з Вас оплачував кошти за якісні послуги  і надійним шляхом. Саме тому всі наші клієнти сплачують за квитки при посадці в автобус!

Наші ціни

Ціни на квитки, зазвичай, встановлюють самі перевізники.  Compass-Group об’єднує більше 15 компаній з перевезення пасажирів. В результатах пошуку відображаються автобусні рейси в різних цінових категоріях. Користувач самостійно обирає найдешевший квиток або квиток де для вас найбільш зручний час відправлення та прибуття.

Наш сервіс

Compass Group не є перевізником ми нова онлайн-платформа, що об'єднує перевізників  України але ми докладаємо зусилля, щоб забезпечити максимальний комфорт під час поїздки та повагу до всіх наших клієнтів. Ми намагаємось взаємодіяти з перевізниками з питань якості обслуговування та пунктуальності, а також боремось за комфортну подорож для кожного нашого клієнта.