Київ-Гамбург

Я дуже вражена поїздкою,велике дякую водіям за чудове відношення до пасажирів,повагу,культуру і спілкування з людьми .це була дуже приємна поїздка,комфортна,спокійна.ща це хочу щиро подякувати компанії перевізника послугами якої я скористалась .в майбутньому буду користуватись тільки послугами вашої компанії.буду рекомендувати знайомим скористатися вашими послугами.Дякую!!!

Кременчук-Варшава

Хочу подякувати саме оператору служби підтримки Сергію за людяність та оперативну допомогу! 100% раджу планувати поїздки та купувати квитки саме на Compass Group!

Львів - варшава

Дуже все сподобалось,сервіс на вищому рівні. Їхали з водіями Назар,Олег ,ввічливі завжди допоможуть,де потрібно зроблять зупинку. Якщо ви голодні то Вас покормлять,чай,кавою пригостять. Зручно,тепло ,чистий автобус. Є зарядки і регулятор свіжого повітря. Допоможуть з валізами та по піклуються про ваш комфорт і щоб вам було класно ,весело та зручно їхати. Дорога пройшла легко та швидко. Навики водіння у водіїв на максимальному високому рівні.

Львів-Лодзь

Дякуючи водіям, поїздка пройшла швидко і комфортно. В салоні тепло і зручно, зупинки там де безкоштовні туалети. Побільше Вам клієнтів!!!номер автобуса ВС 5075. Дякуємо Вам!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Варшава-Тернопіль

Поїздка була просто прекрасна. Гарний просторий салон, WiFi, зарядка. Санітарні зупинки по 15-25хв, вода в салоні. Привітні, ввічливі водії. Усе для комфортної поїздки. Якщо шукаєте надійного перевізника, раджу саме Compass Group. Дякую за комфортну, швидку поїздку.

Суми-Щецин

Їхали 25.07.23 по маршруту Суми-Щецин. Дуже сподобалось те,що квитки можно заказати по телефону без проблем. Ввічливі працівники.Пересадка була тільки в Києві. Водії Андрій та Іван професіонали своєї справи. Ввічливі та з гумором. Допомагали з багажем. На нас справили позитивні враження. Дякуємо вашій компанії за приємну поїздку.

Гдиня Вінниця

Поїздкою задоволена. Не вперше користуюсь послугами TocoBus і не востаннє. Кондиціонер, зарядки, wi- fi працював. Зупинялись до туалету кожні 2-3 години 👍. Водії Юрій та Степан дуже приємні, ввічливі та з почуттям гумору. На зупинках чекали людей. Жінці стало погано - відразу зупинились, без істерик і нормально почекали. Так, з пересадкою, але все пояснили, навіть допомогли жінкам перенести валізи до іншого автобусу. Загалом рекомендую.

Вроцлав-Черкаси

Задоволена цією компанією. Їздила не перший раз, завжди привітні водії, кожен прислуховується до пасажирів, комфортні умови. Супер, усім своїм раджу

Кривий Ріг Щецин

Щиро дякую за поїздку їхала з Черкас до Щецина водії супер дуже допомагають з валізами стають щоб сходить в туалет пожилим людям,пенціонерам,інвалідам водії супер добрі

Вінниця Еленя Гура

Їхали з дитиною. Поїздкою задоволені. Водії ввічливі. Без пересадки. Все супер

Залишити відгук

Залиште відгук про поїздку, нам дуже важлива Ваша думка

Натискаючи кнопку нижче, я приймаю Політику конфіденційності та Публічну оферту Compass Group.