Вроцлав-Львів

Поїздка пройшла чудово. Квитки замовляла на сайті ..консультант передзвонив все уточнив..я їхала з дитиною..для дитини є знижка що дуже добре 😊через 1,5 тижні верталися назад у Польщу тим самим автобусом і з тими самими водіями 😊що нас з сином дуже потішило. Однозначно рекомендую Ваші перевезення 👏 Задоволені на всі 100% . Буду рекомендувати Вас усім знайомим😊 Щиро дякую за Вашу працю🌹

Вроцлав- Київ

Дякуємо дуже, вчора мама поверталася на Україну, все дуже файно, цілий час мали зв'язок з водіями і офісем, автобус приїхав вчасно, дякуємо і успіхів!

Львів -Варшава

Сьогодні 10.01 їхали зі Львова до Варшави, о2.50 вночі.Поїздкою задоволені. Водії ввічливі та приємні

Львів Варшава

Надіюсь поїду цим рейсом або в понеділок. Дякую за консультацію. Дуже ввічливий консультант. Добрий сервіс.

Щецин Вінниця

Задоволена поїздкою!Водії чемні компетентні люди Ярослав і Володимир !Щиро дякую!Умови були гарні комфортні!

Львів - Карлові Вари

Поїздкою дуже задоволена. Квитки забронювала на цьому сайті, мені відразу ж перетелефонували, щоб підтвердити замовлення. Оплачувала готівкою водієві. Водії дуже професійні, привітні, культурні. Автобус чистенький, все охайно. Назад поверталася автобусом цього ж перевізника. Враження найкращі. Дякую! Якби ще не було черг на кордоні, було б чудово...

Дніпро - Острава

Хотіла подякувати перевізнику , оператори на зв’язку 24/7, водії дуже уважні до кожного пасажира , комфортабельні автобуси (розетки,інтернет,туалет) , якщо буду планувати поїздку , це буде саме ця компанія . Дякую .

Полтава-Бонн

Все дуже сподобалось, веселі та чемні водії Дорога була не простою,але тим не менш доїхали Обов'язково поїду ще з вами😊

Звенигородка-Варшава

Поїздка була тривалою але достатньо веселою🫶🏻

Днепр-Катовице

Спасибо компании Comnas Group за комфортную поездку! Очень удобно выбирать билеты на сайте,сразу можно проследить маршрут путешествия. Поездкой и услугами компании очень довольна, автобус комфортабельный,водители вежливые,операторы компании дают подробную информацию. Обязательно буду пользоваться услугами компании и в дальнейшем! Рекомендую всем к сотрудничеству!

Залишити відгук

Залиште відгук про поїздку, нам дуже важлива Ваша думка

Натискаючи кнопку нижче, я приймаю Політику конфіденційності та Публічну оферту Compass Group.