Харьков - Билефельд

Хочу сказать большое спасибо компании COMPASS GROUP и перевозчикам KLR BUS. Ехала с ними в Германию 8.02.2023 и обратно в Харьков 23.02.2023. после бронирования рейса перезванивали и уточняли данные, а за день до поездки звонили и уточняли подтверждение поездки. Потом по смс присылали номер автобуса. Оплата за билет производилась непосредственно водителю. Автобусы чистые, вай фай, зарядное устройство, туалет, бесплатная вода, кино. Водители профессионалы, внимательные, вежливые.

Кривий ріг - Впршава

Хочу подякувати водіям які везли нас довгий шлях , водії класні ,доброзичливі ,уважні мені дуже задоволена ,буду рекомендувати вашу компанію друзям. Доїхала вчасно . Дякую

Краків аеропорт-Львів

Хочу подякувати працівникам компанії за підхід до роботи, до клієнтів і за вдалу поїздку. Враховуючи те, що на рейс чітко визначених місць не було - а їх менеджери організували. Літак спізнився на 8годин !!, менеджери домовилися і оплачений рейс перенесли на іншу годину. Постійний супровід менеджера і ввічливість. РЕКОМЕНДУЮ і дякую за Вашу працю!

Гдиня Вінниця

Дякую водіям за комфортну поїздку. Буду і надалі користуватися цим перевізником.

Хмельницкий -Прага

Гарне та турботливе відношення водіїв,доступна ціна,всі умови перевезення та комфорту транспортного засобу,співпадають з описом на сайті! Дуже вдячні за поїздку, обов'язково звернемося до вашої компанії в наступний раз

Хмельницкий -Прага

Мені сподобалося,приемно здивувала ціна,всі умови перевезення транспортом відповідні до опису на сайті! Турботливе відношення водіїв, дуже вдячна за поїздку!

Хмельницький Краків

Хочу подякувати оператору Юлі!! 30.04.2023 бронювала квитки до Кракова. Під час розмови , я отримала велике задоволення , оператор : коректна, володіє добре інформацією, дала відповіді на всі запитання. Юля, компанія повинна гордитись такими працівниками.

Познань Рівне

Дуже вам дякую завдяки вам я прямую додому до своїх дітей дуже очікувана поїздка для мене.

ВАРШАВА-Львів

Їхала автобусом Варшава-Коломия АТ 89 /40 АХ водій п Василь .Приїхала у Львів вночі,допоміг дістатися додому.Велике дякую за допомогу і людяність.

Гера Дніпро

Доброго дня, хочу сказати велике дякую водіям ... Їхали зручно, та спокійно, в автобусі чисто та комфортно .Рекомендую ..[ВХ9930НН]

Залишити відгук

Залиште відгук про поїздку, нам дуже важлива Ваша думка

Натискаючи кнопку нижче, я приймаю Політику конфіденційності та Публічну оферту Compass Group.